Nasze referencje

Biuro Zdrowych Podróży Family TOUR i King Spa

Nasze referencje

CERTYFIKATY i REFERENCJE Family TOUR
Biuro Zdrowych Podróży (Since 1992)

Skorzystaj z pomocy Specjalisty.(Kompetencja, Profesjonalizm, Rzetelność)

Biuro podróży Family TOUR® działamy ponad 29 lat (od 1992 r.) Naszą specjalnością jest zapewnienie zdrowego wypoczynku w Oazach, Resortach i Kurortach wód termalnych Słowacji. Gorące źródła: Słowacja, Węgry Polska i Czechy. Gwarantujemy wypoczynek (wakacje, wczasy, urlop, weekendy, wycieczki i wyjazdy firmowe, okolicznościowe, itp) zawsze bez stresu z korzyścią dla zdrowia i gwarancją zadowolnenia dla korzystających. Zdrowie z Natury – to nasza dewiza!
 
Zdrowy relaksPiestany, Rajeckie Teplice, Poprad, Patince… to tylko niektóre miejsca, do których możemy wybrać się po zdrowie i niezapomniany wypoczynek. Każde z nich ma inną historię, inne czekające na gości atrakcje. Korzystać z nich możemy niezależnie od pogody czy pory roku, a interesującym pomysłem jest możliwość spędzenia sylwestra, czy Świąt w tak kojących warunkach.
 
Szczegóły bogatej oferty znajdziemy na stronie biura www.familytour.pl, gdzie każdy będzie w stanie wybrać miejsce i program pobytu, dostosowany do swoich indywidualnych oczekiwań.
 
Zapoznając się z zawartą na stronie ofertą pobytu w luksusowych ośrodkach SPA, możemy zdecydować się na wypoczynkowy pakiet rekreacyjny lub bardziej intensywny – leczniczy. Różnią się one ilością zabiegów zdrowotnych i regenerujących oraz liczbą konsultacji ze specjalistami. 
 
Od specjalistów dowiemy się także, w jakich ośrodkach wody pomagają na konkretne niedomagania oraz na jakie dodatkowe atrakcje możemy liczyć. Co ważne, renomowane biuro Family TOUR® jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce wielu słynnych uzdrowisk w tym Piestan, Marianskich Lazni czy Bojnic.
 
Szukając wytchnienia od codziennego zgiełku warto, więc skorzystać z oferty biura Family TOUR, a dzięki czekającym nas atrakcjom wyprawa do źródeł zdrowia i urody stanie się ukojeniem i niezapomnianą przygodą.
 

Grażyna Boruta tel. 53-43-43-500Kontakt ze specjalistą:
• Biuro – telefon stacjonarny: 33-853-2075
• Specjalista Grażyna Boruta: 53-43-43-500
(w godz. 8.30-21.00)
Non STOP przez >>formularz<< lub e-mail: kontakt@familytour.pl

 

Księgowość, dział rozliczeń, CRM, kontakt z mediami od godz. 9.00 do 17.00 tel. 33-853-1014
Turystyka samolotowa: www.family-tour.pl tel. 33-853-0733 Mobile. 535-100-544

Biuro Zdrowych Podróży Family tour i King Spa

Informacja, sprawdzenie dostępności wolnych miejsc i rezerwacja